Scrum Master

Nasze oczekiwania

  • O Tobie: Sprawiasz, że Scrum w organizacji działa oraz eliminujesz przeszkody utrudniające Twoim zespołom samoorganizację. Oprócz Scrum wnosiłeś do zespołu inne cenne doświadczenia np.: byłeś wcześniej programistą, członkiem zespołu deweloperskiego, pracowałeś z biznesem lub jako Coach, studiowałeś psychologię. Uczestniczyłeś również w wielu różnych szkoleniach i miałeś okazję kilka poprowadzić.
  • Doświadczenie: masz 3 lata doświadczenia jako Scrum Master dla co najmniej dwóch zespołów. W waszej firmie rozwijaliście produkt, który miał jasną wizję i był nakierowany na klienta. Rozwijało go co najmniej pięć zespołów interdyscyplinarnych (E2E XFT Feature Teams), a każdy z nich dostarczał funkcjonalności biznesowe realizując je od początku do końca w zespole.
  • Umiejętności: potrafisz facylitować spotkania z dużą liczbą osób. Wspierasz grupę w wypracowaniu celów i angażujesz do poszukiwania rozwiązań. Wspierasz zespół w byciu samodzielnym. Dostosowujesz swoje działania do dojrzałości zespołu. Uzasadniasz celowość zmian. Proponujesz kierunki i dzielisz się wpływami. Ucząc, wykorzystujesz wiedzę i doświadczenie osób szkolonych. Proaktywnie poszukujesz wiedzy.
  • Wiedza: jesteś ekspertem w scrumie. Znasz podejścia do skalowania scruma, jak np. LeSS, SAFe, Scrum at Scale, potrafisz wyjaśnić różnice. Znasz techniki i narzędzia takie jak Liberating Structures, Impact Mapping, User Story Mapping, Pair-programming od Management 3.0 po Turkusowe Organizacje itp. oraz umiesz wykorzystać je w praktyce.
  • Języki obce: znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.
  • Mile widziane: doświadczenie z aktywnym uczestnictwem w transformacji zwinnej.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzysz dla zespołów deweloperskich bezpieczne środowisko wspierające uczenie i pomaganie sobie
  • Wspierasz właściciela produktu, biznes i interesariuszy w dostarczaniu wartości biznesowej jak najszybciej
  • Wdrażasz i monitorujesz metryki
  • Pilnujesz i usprawniasz procesy zespołowe, masz wiedzę na temat postępów zespołu
  • Tworzysz transparentny przepływ informacji w zespole i poza nim
  • Facylitujesz spotkania, wydarzenia i warsztaty
  • Przeprowadzasz coaching i mentoring w tematach zwinnych według potrzeb
  • Promujesz kulturę i wartości x-komu
  • Wcielasz w życie praktyki i wartości zwinne (Agile)

To oferujemy

  • Zatrudnienie: wybierz dogodną dla siebie formę współpracy: umowa o pracę lub B2B.
  • Miejsce pracy: Kraków, zdalnie lub hybrydowo.
  • Nowoczesne biuro: „Fabryczna Office Park” w Krakowie na Al. Pokoju 18, gdzie czeka na Ciebie pyszna kawa, game room oraz chill room.
  • Sprzęt: zapewniamy Ci laptop i dodatkowe monitory.
  • Budżet szkoleniowy: podnosimy Twoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach.
  • Elastyczne godziny pracy: pracuj 8 godzin dziennie, a co do szczegółów na pewno się dogadamy.
  • Ludzie i atmosfera: nasza firma prężnie się rozwija. Dzięki temu i my rozwijamy się zawodowo i podnosimy swoje kwalifikacje. Codziennie wykorzystujemy swoje umiejętności w praktyce. Wprowadzamy swoje pomysły oraz rozwiązania i daje nam mnóstwo satysfakcji.

 Dołącz do nas!

Dołącz dokument CVPrzeciągnij plik lub kliknij, aby wybrać z dysku

Informacje

Dołącz dodatkowe dokumentyPrzeciągnij plik lub kliknij, aby wybrać z dysku

Informacje
Twoje dane przetwarzamy w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest x-kom sp. z o.o., z siedzibą w Częstochowie, ul. Bojemskiego 25. Klikając tutaj uzyskasz szczegółowe informacje o przysługujących prawach oraz o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora.
dodano: 30.08.2022

Kraków

architektura oprogramowania

1 wakat

wszystkie oferty pracy