Scrum Master

Nasze oczekiwania

  • O Tobie:  Twoją rolą było sprawić, aby Scrum zadziałał w organizacji oraz eliminować przeszkody utrudniające Twoim zespołom samoorganizacje.  Oprócz Scrum wnosiłeś do zespołu inne cenne doświadczenia np.: byłeś wcześniej programistą, członkiem zespołu deweloperskiego, pracowałeś z biznesem lub jako Coach, studiowałeś psychologie. Uczestniczyłeś również w wielu różnych szkoleniach i miałeś okazję kilka poprowadzić.
  • Doświadczenie: masz 2 lata doświadczenia jako Scrum Master dla co najmniej dwóch zespołów. W waszej firmie rozwijaliście produkt, który miał jasną wizję i był nakierowany na klienta. Rozwijało go co najmniej pięć zespołów interdyscyplinarnych (E2E XFT Feature Teams), a każdy z nich dostarczał funkcjonalności biznesowe realizując je od początku do końca w zespole.
  • Umiejętności: potrafisz facylitować spotkania z dużą liczbą osób. Wspierasz grupę w wypracowaniu celów i angażujesz do poszukiwania rozwiązań. Wspierasz zespół w byciu samodzielnym. Dostosowujesz swoje działania do dojrzałości zespołu. Uzasadniasz celowość zmian. Proponujesz kierunki i dzielisz się wpływami. Ucząc, wykorzystujesz wiedzę i doświadczenie osób szkolonych. Proaktywnie poszukujesz wiedzy.
  • Wiedza: jesteś ekspertem w scrumie. Wiesz coś o Large Scaled Scrum (LeSS) lub innych podejściach do skalowania organizacji. Znasz różne narzędzia z przybornika zwinnego jak np. Liberating Structures, Impact Mapping, User Story Mapping, Pair-programming od Management 3.0 po Turkusowe Organizacje itp..
  • Języki obce: znasz języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane: doświadczenie z aktywnym uczestnictwem w transformacji zwinnej

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dla zespołów deweloperskich bezpiecznego środowiska wspierającego uczenie i pomaganie sobie
  • Wsparcie właściciela produktu, biznesu i interesariuszy w dostarczaniu wartości biznesowej jak najszybciej
  • Facilitacja spotkań, wydarzeń i warsztatów
  • Coaching i mentoring Liderów i Scrum Masterów
  • Promowanie kultury i wartości x-kom
  • Wcielanie w życie praktyk i wartości zwinnych (Agile)

To oferujemy

  • Zatrudnienie: wybierz dogodną dla siebie formę współpracy: umowa o pracę lub B2B.
  • Miejsce pracy: Częstochowa lub Kraków. Możemy rozmawiać o pracy na miejscu (w biurze), pracy zdalnej lub trybie mieszanym.
  • Nowoczesne biuro: czeka na Ciebie pyszna kawa oraz komfortowe, nowoczesne biuro z  game roomem i chill roomem.
  • Sprzęt: zapewniamy Ci laptop i dodatkowe monitory.
  • Budżet szkoleniowy: podnosimy Twoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach.
  • Elastyczne godziny pracy: pracuj 8 godzin dziennie, a co do szczegółów na pewno się dogadamy.
  • Ludzie i atmosfera: nasza firma prężnie się rozwija. Dzięki temu i my rozwijamy się zawodowo i podnosimy swoje kwalifikacje. Codziennie wykorzystujemy swoje umiejętności w praktyce. Wprowadzamy swoje pomysły oraz rozwiązania i daje nam mnóstwo satysfakcji.

 Dołącz do nas!

Dołącz dokument CVPrzeciągnij plik lub kliknij, aby wybrać z dysku

Informacje

Dołącz dodatkowe dokumentyPrzeciągnij plik lub kliknij, aby wybrać z dysku

Informacje
Twoje dane przetwarzamy w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych są Spółki z . Klikając tutaj uzyskasz szczegółowe informacje o przysługujących prawach oraz o przetwarzaniu danych osobowych przez administratora.

Przekazywane nam przez Panią/Pana dane osobowe są współadministrowane przez:

  • x-kom sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Bojemskiego 25, 42-202 Częstochowa posługującą się numerem NIP 9492107026 i REGON 241123546;
  • al.to sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Bojemskiego 25, 42-202 Częstochowa, posługującą się numerem NIP 9492191268 i REGON 242901678;
  • x-kom services sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, posługującą się numerem NIP 1231271834 i REGON 146256887;
  • x-kom biznes sp. z o.o. z siedzibą Częstochowie, ul. Bojemskiego 25, 42-202 Częstochowa, posługującą się numerem NIP 9492244680 i REGON 386896916;
  • combat sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Bojemskiego 25, 42-202 Częstochowa, posługującą się numerem NIP 9492223436 i REGON 368931348.
dodano: 13.09.2021

Kraków

architektura oprogramowania

3 wakaty

wszystkie oferty pracy